Lyžařská škola a půjčovna vybavení

Nesmírnou výhodou Hotelu U Kabinky Janské Lázně je jeho provázanost s lyžařskou školou K+K Ski School, jejíž služby mohou hosté Hotelu U Kabinky využívat se slevou. Nabízíme plno letních i zimních aktivit.

Kompletní nabídku služeb najdete níže. Všem našim hostům nabízíme exkluzivní 15% slevu na aktivity a 15% slevu na zapůjčení sportovního vybavení

Dětská lyžařská školka

Chcete svým dětem dát ty nejlepší základy lyžování nebo snowboardingu? Chcete, aby si hrály a přitom se učily? Jsou Vaše nervy kratší než lyže Vaší ratolesti? Rádi byste se sami dobře svezli v odlehlejších koutech lyžařského areálu a nevíte, jak to udělat? Lyžařská škola K +K nabízí jak privátní, tak skupinovou dětskou výuku v uzavřeném areálu dětské školky, na nenáročných dětských sjezdovkách i po celém areálu. Malí zmrzlíci se mohou ohřát při teplém čaji v dětském koutku, který je umístěn v kanceláři naší lyžařské školy.

» Více o DĚTSKÉ LYŽAŘSKÉ ŠKOLCE

Privátní výuka

Jste příznivci intezívní práce a rychle dosažených výsledků? Neuspokojuje vás tempo výuky ve skupině? Chcete od svého instruktora pro sebe a své lyžování úplné maximum? Individuální přístup instruktorů naší lyžařské školy Vám zaručí rychlé pokroky v osvojení si všech lyžařských, běžeckých nebo snowboardových dovedností. Kromě vybavení si můžete vybrat čas a délku výuky, a dokonce i instruktora!

» Více o PRIVÁTNÍ VÝUCE

Skupinová výuka

Váš lyžařský talent doposud dřímal, vy ho chcete probudit, ale připadáte si na svahu ztracení a opuštění? Máte kolem sebe rádi veselou společnost lidí se stejným zájmem? Baví vás pocit, že v tom netápete sami a zároveň máte komu předvést své pokroky?

Je vědecky dokázáno, že ve dvou se lépe padá a v šesti je větší legrace. V naší lyžařské škole ale dlouho padat nebudete. Při výuce ve skupině můžete počítat s podporou svých nových přátel, společně si užívat lyžařské i snowboardové úspěchy a vůbec zažít spoustu zábavy.

» Více o SKUPINOVÉ VÝUCE

Půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení

Nabízíme Vám zapůjčení vybavení pro sjezdové a běžecké lyžování a snowboarding. Cena za komplet obsahuje vždy lyže/snowboard, boty, hůlky a helmu. Všechno vybavení je pravidelně servisováno. Půjčujeme též sáňky.

» Více o PŮJČOVNĚ VYBAVENÍ