Firemní akce

Rádi Vám zajistíme kompletní akci “na klíč”, včetně ubytování v Hotelu U Kabinky a stravování v restauraci Karmela s menu přesně podle vašeho přání.

V oblasti přípravy a realizace firemních akcí spolupracujeme se společností Yellow Point, spol. s r.o., která realizuje firemní akce více než patnáct let. O kvalitě a úrovni poskytovaných služeb se již přesvědčila celá řada spokojených klientů z řad českých firem, nadnárodních společností či zahraničních klientů.

Hotel U Kabinky  je zárukou, že vám poskytneme plný servis při přípravě jakéhokoliv školícího, sportovního či prezentačního programu – nabídka je vždy sestavena přesně podle Vašich potřeb a představ.

Před samotnou firemní akcí i během ní manažer projektu úzce spolupracuje s klientem; to znamená, že ve výsledném programu se odráží jak požadavky klienta, tak zkušenosti a kreativita manažera projektu.  

Cílem je maximální komfort pro klienta, který tak získá prostor pro vlastní vzdělávání či pobyt plný zábavy, adrenalinu a relaxace.

Všechny nabízené a vytvářené programy zajišťuje speciální tým projektových manažerů, lektorů a instruktorů s dlouholetou praxí v oboru a odpovídajícím vzděláním.

Vytvoříme akci podle vašich požadavků. Naši instruktoři mají několikaletou praxi s teambuildingovými aktivitami a skupinami různého složení.

 

» Kompletní nabídka FIREMNÍCH AKCÍ

 

Yellow Point spol. s r.o.