K+K Ski School

Lyžařská škola K+K Ski School patří přes mezi nejdéle působící lyžařské školy ve východních Krkonoších. Lyžařská škola K+K má pobočky v Janských Lázních a v Peci pod Sněžkou, dále vyučujeme lyžování a snowboarding ve Velké Úpě a Horním Maršově. Dlouhá léta se lyžařská škola věnuje výuce lyžování, snowboardingu, běhu na lyžích, telemarku a skialpinismu. Na pobočkách lyžařské školy nabízíme i doplňkové aktivity jako jízdu na saních, lanový park, tandem paragliding a jízdu na koních. Učitelé lyžařské školy K+K vyučují dle metodiky APUL (asociace profesionálních učitelů lyžovaní), díky čemuž poskytují vysokou kvalitu výuky lyžování a snowboardingu.

Yellow Point

Yellow Point spol. s r.o. je sportovní a vzdělávací agentura se základnou v srdci Krkonoš ve Špindlerově Mlýně a působností nejen po celé České republice, ale i v zahraničí. Hlavní náplní naší činnosti je příprava a realizace sportovních, vzdělávacích a zábavných programů pro skupiny i jednotlivce. Zajišťujeme firemní akce, umíme namíchat koktejl adrenalinových a sportovních aktivit a v zimním období provozujeme lyžařskou školu a školu snowboardingu.

AlpinePro

AlpinePro je outdoorová firma, která vyrábí funkční oblečení pro sport i volný čas. Používáme vysoce funkční materiály, které jsou ověřeny českými olympioniky.

UAX

UAX je český výrobce oblečení pro volný čas. Kvalitní bavlněné trička s potiskem UAX. Originální potisk triček a potisk mikin, tištěné ručním sítotiskem.

Liščí Farma

Liščí Farma je jedinečný rekreační areál s velkou nabídkou služeb, sportu a zábavy nejen pro rodiny s dětmi. Po celou dobu pobytu tam o Vás bude postaráno s největší péčí.