Hledáte ubytování v lyžařském resortu v Krkonoších blízko lázeňské kolonády, a přitom jen pár kroků od kabinkové lanové dráhy na Černou horu?

Hotel U Kabinky Janské Lázně se nachází v samotném centru Ski resortu Černá hora – Sněžka. V novém luxusním čtyřhvězdičkovém Hotelu U Kabinky Janské Lázně Vám nabízíme komfortní prostředíexkluzivní služby.

Součástí Hotelu U Kabinky Janské Lázně je prvotřídní restaurace Karmela, venkovní Aprés Ski barsportovní obchod.

Současně provozujeme jednu z největších sportovních agentur v České republice K+K Ski School a naši hosté mohou využít pod jednou střechou i její služby, a to se slevou 15 %. Tutéž slevu mají hosté Hotelu U Kabinky i na půjčovnu sportovního vybavení.

 

Hotel U Kabinky

Hotel U Kabinky Janské Lázně **** nabízí jedinečné spojení ubytování s širokou škálou služeb a sportovního zázemí nejen pro aktivní odpočinek.

Více o hotelu

Restaurace Karmela

Restaurace Karmela je otevřená nejen pro hotelové hosty. Kuchyně restaurace Karmela připravuje kvalitní a lahodné pokrmy především z pečlivě vybraných místních potravin a čerstvých surovin. To vše za přijatelné ceny.

Více o restauraci

Sportovní vyžití

Ve spolupráci se sportovní agenturou K+K Ski School vám nabídneme pestrou škálu celoročních sportovních aktivit. Přijeďte a prožijte dovolenou plnou zážitků, na které budete dlouho vzpomínat…

Více o sportu

Lyžařská škola

Chcete se naučit lyžovat či zdokonalit své lyžařské umění? Využijte služeb lyžařské školy K+K Ski School se slevou. V půjčovně Hotelu U Kabinky vám v případě potřeby veškeré vybavení rádi zapůjčíme.

Více o škole